Human Target

Konu

Ona ne derseniz deyin, çünkü Chance için, sadece tek bir şey var: insanları hayatlarını kurtarmak. Ne zaman alışılagelmemiş bir tehdit varsa ve “normal” yollardan çözümü bulunamıyorsa işte o zaman Chance kendini “Human Target” (İnsan Hedef) olarak gösterir.
Eğer çalışanınızın herşeyi batırmış olduğu bir yönetici iseniz, Chance sizin yeni denetçinizdir. Eğer hırsızlık riski bulunan bir bankanın yöneticisiyseniz, Chance sizin mütevazi bir banka memurunuzdur. Her işinde Chance’a ortağı Winston  ve Guerro  eşlik eder. Her yeni tehlikede Chance’ın karanlık geçmişi de bir parça çözülmüş olur.
Gerçekte Christopher Chance kimdir? Onun karanlık geçmişinde hangi sırlar gömülüdür? Ne bir insanı gönüllü olarak “Human Target” (insan hedefi) yapmıştır?

Altyapı

Human Target, Fox kanalında 17 Ocak’ta yayına giren, Len Wein ve Carmine Infantino’nun aynı isimli çizgi roman kahramanından uyarlanan bir aksiyon dizisi.

İlk olarak 1972 yılında Action Comics çizgi romanlarından birinde karşımıza çıkan Human Target (Christopher Chance) karakteri, daha sonra Superman ve Batman gibi karakterlerin yanında görüldü. Koruma ve dedektif karışımı bu karakter, 1999’da DC Comics’in Vertigo serisinde de özel bir çizgi roman olarak da yer aldı.

Sıkılmadan seyredeceğiniz, hareketli bir dizi arıyorsanız Human Target’ı hemen izlemeye başlayın derim. Daha fazla fikir edinmek istiyorsanız da dizi ile ilgili çeşitli bilgi ve medya içeren humantargetonline.com sitesini gezebilirsiniz.

Karakterler

Mark Valley

Christopher Chance

Chi McBride

Winston

Jackie Earle Haley

Guerrero

Kaynaklar

http://www.dizimatik.com/human-target-2010-butun-bolumler-mkv-100-mb-tr-altyazi-2-alt-t88752.html?t=88752&highlight=human+target

http://www.22dakika.org/yazi/human-target-tanitim

http://www.imdb.com/title/tt1439741/

http://humantargetonline.com

Reklamlar